Kolejne etapy leczenia

I. Wizyta kwalifikacyjna

Podczas wizyty kwalifikacyjnej powinny zostać rozwiane wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące zabiegu, omówione ryzyko ewentualnych komplikacji i szczegółowo kolejne etapy leczenia. Przedstawisz swoje oczekiwania odnośnie wyglądu swojego nosa a ja omówię jak mógłbym spełnić Twoje życzenia.
Wizyta kwalifikacyjna może odbyć się we Wrocławiu lub w Lubinie. Szczegóły w zakładce Kontakt.

Uwaga! Osoby zainteresowane zabiegiem operacyjnym powinny kontaktować się bezpośrednio z rejestracją szpitala, która sprawnie ustali termin wizyty kwalifikacyjnej i termin zabiegu (tel.: 76 7282400). W razie potrzeby proszę o kontakt ze mną (info@twojnos.pl) lub poprzez formularz kontaktowy.

 

II. Konsultacja anestezjologiczna

Po uzgodnieniu terminu zabiegu i otrzymaniu wyników Twoich badań laboratoryjnych przeprowadzona zostanie konsultacja lekarza anestezjologa, który znieczuli Cię podczas operacji. Nasz zespół anestezjologiczny to bardzo doświadczeni lekarze z długoletnim stażem pracy. Na wizytę przynieś ze sobą dokumentację medyczną dotycząca obecnych i przebytych chorób oraz przyjmowane leki. Szczegółowe informacje dotyczące znieczulenia ogólnego znajdziesz tutaj.

 

III. Przyjęcie do szpitala

Przyjęcie do szpitala odbędzie się dniu operacji. Zabierz ze sobą wszystkie stosowane przez siebie na stałe i okresowo leki. W dniu operacji nie możesz nic jeść ani pić gęstych płynów (np. mleka), na co najmniej 6 godz. przed i absolutnie nic na 4h przed operacją. Jeśli przyjmujesz leki w postaci tabletek to połknij je rano popijając małym łykiem wody. Jeśli tuż przed zabiegiem wystąpią u Ciebie nieobecne wcześniej objawy chorobowe (np. opryszczka wargowa, wzrost temperatury ciała, znaczne osłabienie itp.) niezwłocznie nas o tym poinformuj (tel.: 76 7282400)!

 

IV. Operacja

Operacja zostanie przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym na szpitalnym bloku operacyjnym. Tuż po zakończeniu zabiegu trafisz na salę pooperacyjną, gdzie pod opieką pielęgniarki i lekarza anestezjologa spędzisz ok. 40 minut aż do całkowitego wybudzenia. Dla zapewnienia Ci maksymalnego bezpieczeństwa pozostaniesz pierwszą noc w szpitalu pod opieką personelu pielęgniarskiego. Opuścisz szpital następnego dnia w godzinach rannych tuż po wizycie lekarskiej. Sugerujemy, aby ze szpitala odebrała Cię rodzina lub osoba znajoma.

 

V. Wizyty kontrolne

Pierwsza wizyta kontrolna odbędzie się po ok. 7 dniach od operacji. Następne po 1, 3 i 12 miesiącach. Staram się aby operowani przeze mnie pacjenci mieli do mnie łatwy i szybki dostęp w sytuacjach kiedy tego potrzebują.