Kolejne etapy leczenia

I. Wizyta kwalifikacyjna

Podczas wizyty kwalifikacyjnej powinny zostać rozwiane wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące zabiegu, omówione ryzyko ewentualnych komplikacji i szczegółowo kolejne etapy leczenia. Przedstawisz swoje oczekiwania odnośnie wyglądu swojego nosa a ja omówię jak mógłbym spełnić Twoje życzenia.
Wizyta kwalifikacyjna może odbyć się we Wrocławiu lub w Lubinie. Szczegóły w zakładce Kontakt.

 

 

 

II. Konsultacja anestezjologiczna

Po uzgodnieniu terminu zabiegu i otrzymaniu wyników Twoich badań laboratoryjnych przeprowadzona zostanie konsultacja lekarza anestezjologa, który znieczuli Cię podczas operacji. Nasz zespół anestezjologiczny to bardzo doświadczeni lekarze z długoletnim stażem pracy. Na wizytę przynieś ze sobą dokumentację medyczną dotycząca obecnych i przebytych chorób oraz przyjmowane leki.

 

III. Przyjęcie do szpitala

Przyjęcie do szpitala odbędzie się dniu operacji. Zabierz ze sobą wszystkie stosowane przez siebie na stałe i okresowo leki. W dniu operacji nie możesz nic jeść ani pić gęstych płynów (np. mleka), na co najmniej 6 godz. przed i absolutnie nic na 4h przed operacją. Jeśli przyjmujesz leki w postaci tabletek to połknij je rano popijając małym łykiem wody. Jeśli tuż przed zabiegiem wystąpią u Ciebie nieobecne wcześniej objawy chorobowe (np. opryszczka wargowa, wzrost temperatury ciała, znaczne osłabienie itp.) niezwłocznie nas o tym poinformuj (tel.: 76 7282400)!

 

IV. Operacja

Operacja zostanie przeprowadzona w znieczuleniu ogólnym na szpitalnym bloku operacyjnym. Tuż po zakończeniu zabiegu trafisz na salę pooperacyjną, gdzie pod opieką pielęgniarki i lekarza anestezjologa spędzisz ok. 40 minut aż do całkowitego wybudzenia. Dla zapewnienia Ci maksymalnego bezpieczeństwa pozostaniesz pierwszą noc w szpitalu pod opieką personelu pielęgniarskiego. Opuścisz szpital następnego dnia w godzinach rannych tuż po wizycie lekarskiej. Sugerujemy, aby ze szpitala odebrała Cię rodzina lub osoba znajoma.

 

V. Wizyty kontrolne

Pierwsza wizyta kontrolna odbędzie się po ok. 7 dniach od operacji. Następne po 1, 3 i 12 miesiącach. Staram się aby operowani przeze mnie pacjenci mieli do mnie łatwy i szybki dostęp w sytuacjach kiedy tego potrzebują.