Nie tylko bardzo profesjonalny, ale też bardzo kontaktowy i pomocny. Po zabiegu, nawet po kilku tygodniach, pamięta imię pacjenta, którego operował. Jak wiele osób cierpiących na polipy i przerost błony śluzowej w zatokach, szukałem innego szpitala niż te we Wrocławiu, gdzie czas oczekiwania na NFZ to około 4 lata. Wybrałem CDT Medicus w Lubinie i doktora Marcina Frączka, który jako jedyny wykonuje tam te zabiegi. Jestem bardziej, niż zadowolony. Czas oczekiwania na zabieg na NFZ w moim przypadku był krótszy niż pół roku, co przy tych zabiegach jest rzadkością. Bardzo Panu doktorowi dziękuję i szczerze polecam wszystkim, którzy obawiają się tego zabiegu.

Piotrek, operacja przegrody nosa i zatok

Bardzo polecam doktora Marcina Frączka, który przeprowadził u mnie zabieg korekcji przegrody nosowej. Lekarz bardzo cierpliwy miły i wyrozumiały. Cechuje go profesjonalne podejście do pacjenta. Wyleczył mnie z uporczywych dolegliwości, które już więcej nie wróciły. Opiekował się również po zabiegu. Polecam.

Marta, operacja nosa

Bardzo profesjonalny i rewelacyjny lekarz. Przesympatyczny człowiek. Operacje przeprowadził bardzo fachowo, będę mu wdzięczna do końca życia. Polecam wszystkim dr. Frączka nie zawiedziecie się na nim!

Iwona, operacja nosa

Na początku marca doktor przeprowadził u mnie prostowanie przegrody nosa. Wszystko na początku zabiegu spokojnie mi wyjaśnił, rozmową uspokoił, w trakcie mówił na jakim jest etapie i uprzedzał co będzie się w danym momencie działo dzięki czemu przeżyłam 🙂 a po zabiegu sprawdzał czy wszystko ok. Dobrze, że na tego lekarza trafiłam!

Aneta, operacja nosa

Opinie o mnie w internecie

PORTAL ZNANY LEKARZ
PORTAL RANKING LEKARZY
PORTAL O FACHOWCACH

Wyślij swoją opinię na mój temat do Google!

Oceń mnie!